کد خبر : 6540

نجف آبادی:

 
همایون سامه یح نجف آبادی  با بیان اینکه نگرانی بابت دورهمی‌های شب یلدا نداریم و به طور قطع مردم رعایت خواهند کرد، گفت: با توجه به تداوم محدودیت تردد از ساعت 21 شب تا 4 صبح امکان رفت و آمد و دورهمی سخت خواهد بود و مردم برای برگشت به منازل دچار مشکل خواهند شد بنابراین بالاجبار رعایت خواهند کرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: یلدا از قدیمی‌ترین جشن‌های ایرانی است و باعث شادی مردم می‌شود اما امسال به دلیل وضعیت بحرانی، مردم باید از شرکت در دورهمی‌های فامیلی اجتناب کنند تا دچار چالش نشویم.

وی ادامه داد: محدودیت تردد از ساعت 9 شب تا 4 صبح می‌تواند راهکار مناسبی برای کاهش ترددها باشد اما تاثیر چندانی در کاهش آمار مبتلایان و فوتی های کرونا نداشته و تعطیلی اصناف مهمترین عامل برای کاهش تعداد مبتلایان و فوتی‌های کرونا است و تاثیرگذارتر بوده است.

نماینده مردم کلیمیان در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه با توجه به فعالیت اصناف باید منتظر افزایش تعداد مبتلایان و فوتی‌ها باشیم، گفت: خسارت ناشی از تعطیلی صنوف را باید به نوعی جبران کرد زیرا تاثیر زیادی در کاهش تعداد مبتلایان و فوتی های ناشی از کرونا دارد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی