کد خبر : 6467

بابایی کارنامی:

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه مستمری مددجویان کمیته امداد در بودجه ۱۴۰۰ باید ۴۰ درصد افزایش یابد، گفت: اعضای کمیسیون در تلفیق بودجه، نهایت اهتمام خود را برای افزایش مستمری این قشر به کار خواهند برد.

علی بابایی کارنامی ، در واکنش به افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد در لایحه بودجه 1400، گفت: در حال حاضر نرخ تورم بیش از 40 درصد است بنابراین مستمری مددجویان باید 40 درصد افزایش یابد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه مستمری مددجویان کمیته امداد در بودجه 1400 باید متناسب با نرخ تورم و فقر افزایش یابد، افزود: مددجویان کمیته امداد و بهزیستی جزو اقشار بسیار ضعیف جامعه هستند و افزایش مستمری آنها یکی از راهکارهای مهم حمایتی است.

وی یادآور شد: به عنوان مثال اگر قرار است حقوق کارمندان 25 درصد افزایش یابد باید مستمری مددجویان حداقل 40 درصد افزایش یابد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس یازدهم با بیان اینکه افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان معقول و منطقی نیست، تصریح کرد: اعضای کمیسیون اجتماعی در تلفیق بودجه 1400 به جد افزایش مستمری مددجویان را پیگیری خواهند کرد و نهایت اهتمام خود را در این رابطه به کار خواهیم برد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی