کد خبر : 5909

گودرزی در تشریح دستورکار نشست کمیسیون اجتماعی بیان کرد

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، از تصویب کلیات دو طرح مدیریت تعارض منافع و ساماندهی استخدام کارکنان دولت در نشست امروز این کمیسیون خبر داد که هر دو به رفع تبعیض و فساد در نظام اداری کشور می‌پردازند.

عباس گودرزی، در تشریح جزییات دستورکار نشست امروز(دوشنبه 26 آبان ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست طرح مدیریت تعارض منافع مورد بررسی قرار گرفته و کلیات آن به تصویب رسید و قرار بر این شد که جزییات آن در نشست هفته آینده این کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: طرح مدیریت تعارض منافع زمینه رانت، سودجویی و هر گونه فساد را از بین خواهد برد و به افزایش اعتماد مردم نسبت به دستگاه‌ها منتهی خواهد شد.

تصویب کلیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت

وی تصریح کرد: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت از دیگر موضوعاتی بود که در نشست امروز این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته و کلیات آن به تصویب رسید و جزییات آن نیز در نشست هفته آینده این کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد.  

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت باعث ضابطه‎‌‌مند شدن نظام استخدامی شده و تنوع تبعیض‌آمیز قراردادها از بین خواهد رفت و ضمن ایجاد امنیت شغلی مانع از تبعیض بین نیروهای انسانی نیز خواهد شد.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست نمایندگانی از مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دیوان عدالت اداری، دستگاه قضایی، سازمان بازرسی کل کشور و سازمان اداری و استخدامی کشوری حضور داشتند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی