کد خبر : 5575

قاضی زاده هاشمی در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی:

نایب رئیس مجلس به مناسبت فرارسیدن هفته ناجا، گفت: نگرش پیشگیرانه و توام با رعایت حقوق شهروندی توسط کارکنان ناجا، امروز پلیس جمهوری اسلامی را به مظهر امنیت و استواری تبدیل کرده است.

 سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی فرارسیدن هفته ناجا را در پیامی تبریک گفت.

در متن پیام نایب رئیس مجلس شورای اسلامی آمده است

بسمه تعالی

نام نیروی انتظامی در تاریخ انقلاب اسلامی با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی عجین است که با توکل به خداوند متعال و در راستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راه برقراری امنیت و آسایش مردم با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر گام برداشته‌ند.

تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران همواره مشحون و مملو از افتخارها و سربلندی‌هایی است که صفحات این کتاب درخشان به واسطه رشادت‌های فرزندان مؤمن، جان بر کف و انقلابی این مرز و بوم رقم خورده است. بلاتردید در این میان بخش بسیار بزرگی از این صفحات زرین مرهون تلاش‌های مخلصانه، مؤمنانه و بی‌دریغ فرزندان ایران زمین است که پای در راه حفظ نظم و ارزش‌های این انقلاب نهاده و در این مسیر لباس سبز خدمت و ایثار را بر تن کرده اند.

از همین‌رو فرارسیدن هفته ناجا فرصت مغتنمی است که اقدامات مقتدرانه و هوشمندانه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تأمین نظم و امنیت پایدار- که به فرموده رسول اکرم(ص) یکی از دو نعمت ناشناخته نزد بشر است- به آحاد ملت شریف ایران اسلامی معرفی و بازنمایی شده و از زحمات شبانه‌روزی جان برکفان این نیروی انقلابی و ولایتمدار تقدیر و تشکر به عمل آید.

نگرش پیشگیرانه و توام با رعایت حقوق شهروندی توسط کارکنان ناجا، امروز پلیس جمهوری اسلامی را به مظهر امنیت و استواری تبدیل کرده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز نیروی انتظامی، به‌سهم خود از ایثار و فداکاری این عزیزان قدردانی و سپاس به‌عمل آورده و سلامتی و موفقیت روزافزون ایشان، تحت سایه پربرکت ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا را از خداوند مسألت دارم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی