کد خبر : 5068

در نشست کمیته اداری و استخدامی کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح شد

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از طرح سوال خود در نشست کمیته اداری و استخدامی این کمیسیون پیرامون نحوه تعیین تکلیف نیروهای شرکتی و طرحی در حوزه راهداری که از ردیف اعتبارات عمرانی حقوق دریافت می‌کنند، خبر داد.

علی بابایی کارنامی ، در بیان دستورکار نشست امروز (دوشنبه24شهریورماه) کمیته اداری و استخدامی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست مرحله اول بررسی سوال بنده از وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت که پیش از این در نشست با روسای سازمان‌های برنامه و بودجه و اداری و استخدامی کشور مطرح شده بود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جزییات سوال خود، ادامه داد: سوال بنده از وزیر راه و شهرسازی پیرامون نحوه تبدیل وضعیت و تعیین تکلیف نیروهای شرکتی و طرحی حوزه راهداری بود که از ردیف اعتبارات عمرانی حقوق دریافت می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: هم‌اکنون 4600 نفر در راهداری به این روش حقوق دریافت می‌کنند که وزیر راه و شهرسازی هم این موضوع را قبول داشت.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: نتیجه نشست کمیته اداری و استخدامی در قالب گزارش در نشست هفته آینده کمیسیون اجتماعی مجلس با حضور وزیر راه و شهرسازی مطرح می‌شود و چنانچه بنده قانع نشوم، این سوال در صحن علنی بررسی خواهد شد.

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی