کد خبر : 4916

عنابستانی در نشست شورای هماهنگی رفاه استان خراسان

نماینده مردم سبزوار در مجلس با بیان اینکه اعتماد به آینده در بین مردم وجود ندارد، گفت: ضریب جینی به بالاترین میزان خود در طول تاریخ ایران رسیده است.

 علی اصغر عنابستانی در نشست شورای هماهنگی رفاه استان خراسان رضوی گفت: اعتماد به آینده در بین مردم وجود ندارد و در برخی موضوعات وضعیت ما خطرناک است به طور مثال ضریب جینی به بالاترین میزان خود در طول تاریخ ایران رسیده و این تفاوت طبقاتی، احساس بی عدالتی را در بین مردم ایجاد کرده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم با اشاره به درآمدهای پایین مردم گفت: امروز ساختارهای کشور باید بتوانند مدعی باشند که حداقل رفاه را برای مردم ایجاد کرده اند؛ درآمدهای مردم به حدی پایین است که نمی توان با آن زندگی کنند و افراد زیادی در سطح جامعه هستند که هیچ درآمدی ندارند و هیچ حمایتی هم از آنها نمی شود.
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی با یادآوری نقش موثر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: مجلس و دولت می توانند این موارد را به کمک هم مرتفع کنند و نیاز به کمک جدی در زمینه ضرورت های بیمه ای، مبحث بیمه بیکاری و ساختار ایجاد اشتغال را احساس می کنیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی