کد خبر : 4904

نماینده مردم شهرکرد تاکید کرد

نماینده مردم شهرکرد در مجلس حضور رئیس قوه مقننه در خوزستان را مدل و الگویی موفق برای ارتقای نقش نظارتی مجلس دانست و تاکید کرد که این اقدام نشان داد می‌توانیم روش فرماندهان دفاع مقدس برای حل مسائل و مشکلات را یک بار دیگر در سپهر سیاسی تکرار کنیم.

احمد راستینه، حضور رئیس مجلس در خوزستان را سرآغاز تحول نظارتی میدانی به یک مدل الگوی موفق برای ارتقای نقش نظارتی مجلس دانست و گفت: در شعارهای رئیس مجلس چهار مولفه یعنی هوشمندسازی، کارآمد سازی، مردمی سازی و شفاف سازی به عنوان مهمترین مولفه های حرکت مجلس یازدهم بیان شد و ایشان به نماینده ها قول داد که از ظرفیت هیات رئیسه برای کمک به نمایندگان برای پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه استفاده کند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس یازدهم، افزود: حضور بی آلایش، بی تکلف، مردمی و بدون تشریفات رئیس قوه مقننه در جمع های مختلف مردمی امید آفرین بود و از سویی نشان داد می‌توانیم مدل حرکتی را که فرماندهان دفاع مقدس پیشرو در میان مردم و  صف مقدم برای حل مسائل و مشکلات مردم حرکت می‌کردند را یک بار دیگر در سپهر سیاسی تکرار کنیم.

وی ادامه داد: نظارت های میدانی نمایندگان و رئیس مجلس بیانگر این است که می توانیم چهره های ماندگاری همچون شهید حاج قاسم سلیمانی را در سپهر سیاسی در مدل کاملاً مشخص متناسب با نیازهای امروز احیا و تعریف کنیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه مسئولان با نظارت های میدانی می‌توانند در کنار و همراه مردم برای پیگیری  مشکلات حضور داشته باشند، گفت: ما دغدغه ای در حوزه نگاه های تشریفاتی، زائد و اشرافی گری نداریم و مجلس یازدهم می تواند با این مدل نگاه و حرکت در پیگیری مطالبات مردم به صورت میدانی و با نظارت نقش خود را به صورت ویژه در پیشبرد برنامه ها ایفا کند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی