کد خبر : 4760

قاسمی پور با اشاره به کمبود فضای آموزشی در مریوان و سروآباد:

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه دومین شهر پر جمعیت دانش آموزی استان کردستان با کمبود اساسی فضای آموزشی روبرو است،گفت: کمبودها فضای آموزشی ناشی از عدم برنامه ریزی مناسب و جامع با افق بلند مدت است.

شیوا قاسمی پور، نماینده مردم مریوان و سروآباد در دیدار با مدیر عامل بانک ملت، از تقبل هزینه ساخت مدرسه 15 کلاسه مشارکتی تپه موسک، واقع در شهرک هه وراز مریوان، توسط این بانک خبر داد و افزود: با پیگیری های انجام شده، عملیات ساخت این مدرسه پس از طی مراحل اداری و دستور مدیر عامل بانک ملت و انتخاب پیمانکار آغاز خواهد شد.

نماینده مریوان وسروآباد در مجلس شورای  اسلامی تصریح کرد: در سال های اخیر شهرستان مریوان با رشد جمعیتی  روبرو بوده  است و این در حالی که  دومین شهر پر جمعیت دانش آموزی استان کردستان با کمبود اساسی فضای آموزشی روبرو شده  است و این کمبودها ناشی از عدم برنامه ریزی مناسب و جامع با افق بلند مدت بوده است و در تلاش هستیم از راه های مختلف این خلاء را برطرف کنیم.

 عضو هیات رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  با بیان اینکه خواستار تغییر رویکرد خیرین مدرسه ساز به سمت ساخت مدارس شهری شد یادآورشد: در سال های اخیر خیرین گرانقدر کمک حال ساخت مدارس در شهرستان بوده اند و ضمن تداوم این مسیر خواستاریم که روند مدرسه سازی توسط خیرین به سمت شهر سوق پیدا کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی