کد خبر : 4659

شیخی در تشریح دومین نشست کمیته طب ایرانی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از بررسی وضعیت زیرساخت‌های طب ایرانی در کمیته طب ایرانی خبر داد و گفت: نقشه راه کمیته با تاکید بر اولویت پیشگیری بر درمان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

زهرا شیخی ، در تشریح دومین نشست کمیته طب ایرانی در ( دو‌شنبه 27 مرداد ماه) گفت: این نشست با حضور مسئولان وزارت بهداشت و درمان، موسسه‌ها و نهادهای مختلف در محل کمیسیون بهداشت مجلس با هدف بررسی وضعیت زیرساخت‌های طب ایرانی در کشور تشکیل شد.

رئیس کمیته طب ایرانی در مجلس افزود: در این نشست نقشه راه کمیته با تاکید بر اولویت پیشگیری بر درمان مورد ارزیابی قرار گرفت و مقرر شد بخش ها و سرفصل‌های مهم این حوزه طی نشست‌های بعدی طرح و مورد بررسی قرار گیرد.

 
نشست کمیته های تخصصی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم اصفهان در مجلس، اظهار کرد: همچنین مقرر شد موضوعات مهم حوزه طب ایرانی در مجرای قانونی، با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود این حوزه در کشور و با همکاری کمیسیون بهداشت مجلس و وزارت بهداشت و درمان پیگیری شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، خاطرنشان کرد: مدیرکل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت گزارشی در خصوص وضعیت این طب در کشور ارائه کرد. همچنین دیگر اعضای حاضر در جلسه نیز به ارائه گزارش و پیشنهاد در این خصوص پرداختند. جلسات بعدی کمیته طب ایرانی بر اساس اولویت موضوعات تشکیل خواهد شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی