کد خبر : 4487

فتحی انتقاد کرد:

عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه حواشی ایجاد شده پیرامون برگزاری کنکور موجب افزایش استرس داوطلبان شده است گفت: ستاد ملی ستاد ملی مقابله با کرونا پس دریافت گزارش‌های کارشناسی از مجلس و سایر نهادهای کارشناسی، نظر قاطع خود را اعلام کرده و همه نیز مطیع آن باشند.

محسن فتحی با اشاره به حواشی ایجاد شده پیرامون برگزاری کنکور، گفت: به نوعی آینده شغلی حدود 900 هزار نفر به برگزاری کنکور بستگی دارد، از این رو نباید فضای قبل از آزمون را به نحوی ملتهب کنیم که داوطلبان و خانواده‌ها به تنها چیزی که فکر نکنند اصل آزمون باشد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت ایجاد آرامش در میان داوطبان کنکور، افزود: همانطور که مقام معظم رهبری نحوه برگزاری مراسم عزاداری ایام ماه محرم را منوط به لحاظ نظر ستاد ملی مقابله با کرونا کرده است، برای برگزاری کنکور هم باید به همین شیوه نظر ستاد لحاظ شود. معتقدم ستاد ملی مقابله با کرونا باید پس دریافت گزارش‌های کارشناسی از مجلس و سایر نهادها، نظر قاطع خود را در این خصوص اعلام کرده و همه نیز مطیع آن باشند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ادامه گفت‌وگوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت بر حفظ سلامتی روحی و روانی داوطلبان کنکور و خانواد‌ه‌‌های‌ آنها تاکید کرد و گفت: حواشی ایجاد شده پیرامون برگزاری کنکور موجب افزایش استرس داوطلبان و خانواده‌های آنها شده است. از این رو باید برای ایجاد آرامش در جامعه مسئولان از اظهار نظرهای غیر کارشناسی خودداری کرده و ملاک را نظر ستاد ملی مقابله باکرونا قرار دهند. /

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی