کد خبر : 4084

پزشکیان با یادآوری بیانات رهبری مطرح کرد

عضو کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر ضرورت رفع موانع سد راه ازدواج و فرزندآوری جوانان، گفت: برای افزایش ازدواج جوانان و فرزندآوری باید توجه بیشتری به موضوع اشتغال و تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری است داشته باشیم.

مسعود پزشکیان، با تاکید بر اینکه برای تحقق بیانات امروز رهبری در مورد فرزندآوری و جلوگیری از حرکت کشور به سمت پیری جمعیت باید تلاش کرد، گفت: گام اول برای فرزندآوری توجه به اشتغال و معیشت مردم است و برای تشویق جوانان به ازدواج و فرزندآوری باید بهبود معیشت آنها را در دستور کار قرار داد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با حرف‌زدن فرزندآوری محقق نمی‌شود، افزود: باید در وهله اول موانع سد راه ازدواج و فرزندآوری مرتفع شود.

وی ادامه داد: به طور قطع اگر موانع سد راه ازدواج و فرزندآوری جوانان دیده و رفع نشوند و جوانان ازدواج کنند ممکن است زندگی آنها به دلیل مسائل اقتصادی و خانوادگی به طلاق ختم شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس یازدهم یادآور شد: برای افزایش ازدواج جوانان و فرزندآوری باید توجه بیشتری به موضوع اشتغال و تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری است داشته باشیم./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی