کد خبر : 3954

خضریان در تشریح بازدید امروز نمایندگان تهران از شهرستان شمیرانات:

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران از بازدید جمعی از نمایندگان این مجمع از شهرستان شمیرانات و منطقه لواسانات خبر داد و گفت: مقرر شد شهردار، دفتر امام جمعه و فرماندار شمیرانات گزارشی از معضل زمین‌خواری لواسانات را به مجلس ارائه کنند.

علی خضریان در تشریح بازدید امروز ( دوشنبه، 16 تیرماه ) مجمع نمایندگان تهران از شهرستان شمیرانات، منطقه لواسانات و بخش‌های تابعه، گفت: نشست جمعی از نمایندگان با فرماندار، شهردار و سایر مسئولان شهرستان شمیرانات از ساعت 8 صبح امروز برگزار و در مورد مشکلات و مسائل  شهرستان بحث و گفت و گو شد.
 
بازدید نمایندگان استان تهران از منطقه شمیرانات

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با بیان اینکه در این نشست نمایندگان بخش‌های مختلف مردمی مانند حوزه علمیه، کشاورزی و اقتصادی حضور داشتند و مشکلات را مطرح کردند، افزود: رفع برخی مشکلات نیاز به نظارت بیشتر داشت و در مورد برخی مسائل مانند بحث زمین‌خواری لواسان هم قرار شد شهردار، فرماندار و دفتر امام جمعه گزارشی آماده و به مجمع نمایندگان ارائه کنند.

وی ادامه داد: البته با توجه به اینکه حجت‌الاسلام نبویان و بنده عضو کمیسیون اصل 90 مجلس هستیم تاکید کردیم که گزارش زمین‌خواری لواسانات خطاب به این کمیسیون باشد.

این نماینده مردم در مجلس  یازدهم یادآور شد: در بخش تپه سرخه در حوزه زمین اختلافاتی وجود دارد که به نظر می‌رسد شرایط آنجا نسبت به سایر بخش‌های لواسانات در حوزه زمین‌خواری دچار پیچیدگی‌های بیشتری باشد که قرار شد به صورت ویژه بررسی آن را در دستور کار قرار دهیم.

 
بازدید نمایندگان استان تهران از منطقه شمیرانات

خضریان با یادآوری بازدید نمایندگان از روستاهای بومی اطراف لواسانات، گفت: مشکلات این مناطق از جمله آب و برق  بررسی و قرار شد فرماندار در اسرع وقت و بازه زمانی کوتاه یک ماهه مشکلات قابل حل را مرتفع و همچنین مشکلاتی که نیاز به کمک یا پیگیری و هماهنگی مجلس از طریق دستگاه‌های اجرایی در حوزه نظارتی دارد را مجلس پیگیری و رفع کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ در این بازدید سید محمود نبویان، عبدالحسین روح‌الامینی، علی خضریان، مجتبی رضاخواه، مجتبی توانگر، زهره سادات لاجوردی، فاطمه قاسم پور و سمیه رفیعی حضور داشتند.

 
بازدید نمایندگان استان تهران از منطقه شمیرانات
ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی