کد خبر : 3916

آصفری:

نماینده مردم اراک و خنداب در مجلس یازدهم، با بیان اینکه مجلس برای رفع مشکلات اقتصادی کشور بی‌تفاوت نبوده و در این زمینه در کنار مردم خواهد بود، تحقق این مهم را در گروی ایجاد جلسات دوجانبه مجلس و دولت دانست.

محمد حسن آصفری  ، در مورد برنامه مجلس برای ارتقا وضعیت معیشت مردم، گفت: ارتقا معیشت مردم موضوع بسیار مهم و از اولویت‌های جدی این دوره از مجلس شورای اسلامی است که باید مورد توجه قرار گیرد، چرا که مردم انتظار دارند مجلس زودتر در این خصوص وارد عمل شود.

پاسخ رییس بانک مرکزی پیرامون دلایل افزایش نرخ ارز قانع‌کننده نبود

نماینده مردم اراک و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته بهبود وضعیت اقتصادی و ارتقا معیشت مردم از آغاز این دوره از مجلس مهمترین اولویت آن بوده است، اما نمایندگان تا هفته گذشته درگیر تشکیل کمیسیون‌ها بودند و بعد از آن هم تعطیلات مجلس آغاز شد به همین دلیل فرصتی برای ورود به این موضوع ایجاد نشد.

وی تصریح کرد: این هفته بررسی وضعیت اقتصادی کشور و گرانی از جمله موضوعاتی است که در مجلس به طور جدی پیگیری خواهیم کرد، ضمن اینکه دو هفته گذشته هم رییس بانک مرکزی به مجلس فراخوانده شد و از وی خواستیم که در مورد دلایل افزایش نرخ ارز توضیحاتی را ارائه دهد، اما پاسخ وی در صحن قانع‌کننده نبود.

نمایندگان طرح‌های فوریت‌داری را برای ارتقا معیشت مردم آماده کرده‌اند

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: مجلس برای رفع مشکلات اقتصادی کشور بی‌تفاوت نبوده و به طور قطع در کنار مردم خواهد بود، کما اینکه در این زمینه هم به مرکز پژوهش‌های مجلس و هم کمیسیون اقتصادی ماموریت داده است، از سوی دیگر نمایندگان مجلس طرح‌های فوریت‌داری را برای بررسی این معضل آماده کرده‌اند که امیدواریم به ارائه راهکار اساسی در این زمینه منتهی شوند.

نماینده مردم اراک و خنداب در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یکی از موضوعاتی که در زمینه ارتقا معیشت مردم باید مورد توجه قرار گیرد، این است که مجلس تنها یک طرف این قضیه است و دولت هم باید به این موضوع توجه جدی کند، کما اینکه انتظار می‌رفت جلسات دو جانبه‌ای را با مجلس داشته باشد که امیدواریم این مهم در چند روز آینده محقق شود تا بتوانیم مانع از رشد افسارگسیخته تورم در بازار شویم./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی