کد خبر : 3823

زنگنه :

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با بیان اینکه ستاد ملی مبارزه با کرونا مقطعی تصمیم نگیرد، گفت: برداشتن برخی از محدودیت‌ها بدون توجه‌ به رفتار ویروس در آینده، تبعات خطرناکی در پی خواهد داشت.

محسن زنگنه،، به افزایش نگران کننده مبتلایان به کرونا در خراسان رضوی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه استان خراسان رضوی با وجود افزایش آمار مبتلایان به کرونا با کمبود امکانات بهداشتی و درمانی مواجه نشده و در دروان اوج کرونا هم حدود 30 درصد تخت‌های بیمارستانی اشغال شد. از این رو جای نگرانی برای مردم استان در این خصوص وجود دارد.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به علت افزایش کرونا در روزهای آینده، افزود: با شروع فصل تابستان و با برداشتن محدودیت‌های اجتماعی در کلانشهرها مردم احساس کردند خطر بیماری کرونا بر طرف و شرایط عادی شده است، همین موضوع سبب شد، سفرهای برون شهری و برگزاری مجالس عروسی و جشن افزایش پیدا کند و مردم هنگام حضور در معابر و اماکن شلوغ مسائل بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت نکنند. 

مهمترین اصل در پیشگیری از کرونا را توجه به اصول بهداشتی، خودمراقبتی است

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس مهمترین اصل در پیشگیری از کرونا را توجه به اصول بهداشتی، خودمراقبتی و رعایت فاصله اجتماعی دانست و اظهار کرد: ستاد ملی مبارزه با کرونا برای تصمیم گیری‌های خود، آینده‌نگریداشته باشد و تصمیم‌های مقطعی اتخاذ نکند چرا که رهاسازی و برداشتن  برخی از محدودیت‌ها بدون توجه‌ به آینده، تبعات خطرناکی در پی خواهد داشت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی