کد خبر : 3818

\دکتر عباس گلرو نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با حضور در صدا وسیمای مرکز سمنان با دکتر توکلیان مدیرکل صدا وسیمای مرکز سمنان دیدار و گفتگو کرد.

\در این نشست مشترک که اردشیر مطهری نماینده مردم شریف گرمسار و آرادن نیز حضور داشت،دکتر گلرو با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت جایگاه رسانه در عرصه جهانی اظهار داشت امروز رسانه بعنوان ابزار موثر مدیریت افکار عمومی میتواند در شکل دهی  قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان بنحو مطلوب مورد بهره برداری قرار گیرد. وی با اشاره به نقش رسانه بعنوان ابزار سیاسی غرب بویژه امریکا بر ضرورت تقویت شبکه های برون مرزی تاکید کرد. 

 وی با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر صدا و سیما به مشکلات اجتماعی و اقتصادی, وظیفه نماینده مجلس را مطالبه گری از دولت و دستگاههای حکومتی به منظور حل مشکلات مردم دانست و گفت صدا و سیما و مجلس میتوانند ضمن هم پوشانی کارکردی در جهت حل مشکلات مردم گام بردارند.

نماینده مردم سوژه یابی های دقیق از مشکلات جامعه و انعکاس صحیح و دقیق آن به افکار عمومی و پیگیری جهت اعمال فشار تا مرحله حل نهایی یک مشکل را‌ اساس کار رسانه برشمرد و گفت یکی از معضلات اساسی که چرخ تولید را در کشور متوقف کرده است اقدام نادرست بانکها در تملک واحدهای تولیدی به بهانه بدهی است که متاسفانه ضربه سنگینی به اقتصاد و تولید در کشور وارد کرده است و ممانعت از تعطیلی واحدهای تولیدی تملک شده توسط بانک‌ها اخیرا مورد تاکید رهبر معظم انقلاب قرار گرفت که این موضوع میتواند از سوی اصحاب رسانه رصد و پیگیری شود.

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی