کد خبر : 3261

نماینده مردم ملکان در مجلس:

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس با بیان اینکه کمبودهای امکانات و اقلام ضروری پیشگیری از شیوع کرونا در برخی از روستا‌ها و شهرستان‌های استان آذربایجان کاملاً محسوس است، گفت: ستاد مبارزه با کرونا استان آذربایجان شرقی برای بهبود وضعیت بهداشتی شهرستان‌های محروم تدبیر کند.

سید علی موسوی، با اشاره به افزایش نگران کننده موارد ابتلا به کرونا در استان آذربایجان شرقی، گفت: مردم و مسئولان استان آذربایجان همواره تلاش کرده اند تا این استان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، رفع بیکاری، رفع معضلات و آسیب‌های اجتماعی پیشگام باشد. اما متاسفانه در رابطه با بحث مبارزه با ویروس کرونا با مشکلاتی مواجه شدیم به نحوی که امروز طبق آمار وزارت بهداشت و درمان استان آذربایجان شرقی در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفته است.
 
سیدعلی موسوی

نماینده مردم ملکان در مجلس یازدهم ضمن اعلام آمادگی نمایندگان استان آذربایجان برای همکاری با استانداری و دانشگاه علوم پزشکی در زمینه تامین تمامی ملزومات و امکانات مبارزه با کرونا، اظهار کرد: تلاش خود را می‌کنیم تا تمامی امکانات و ملزومات مبارزه با کرونا را برای استان فراهم کنیم تا در خصوص مبارزه با کرونا هم موفق و الگو باشیم .

ستاد مبارزه با کرونای استان آذربایجان برای بهبود وضعیت بهداشتی شهرستان‌های محروم تدبیر کند

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان آذربایجان به لحاظ امکانات بهداشتی و درمانی در وضعیت خوبی قرار دارد، گفت:  اما کمبودهای امکانات و اقلام ضروری پیشگیری از شیوع کرونا در روستا‌ها و شهرستان‌های استان کاملاً محسوس است، بر همین اساس از مسئولان ستاد مبارزه با کرونا در خواست داریم تا برای بهبود وضعیت بهداشتی در شهرستان‌های محروم استان آذربایجان تدبیری بیاندیشند.

وی در پایان ضمن تشکر از اقدامات موثر دانشگاه علوم پزشکی و ستاد مبارزه با کرونا استان اذربایجان، تصریح کرد: از فداکاری‌ها و ایثار کادر درمانی و بهداشتی، پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با کرونا تقدیر و تشکر می‌کنم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی