کد خبر : 17445

آقاجری تاکیدکرد:

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس،گفت: شهرداری باید در زیباسازی شهر و آسفالت خیابان‌ها عملکرد بهتری داشته باشد.

حبیب آقاجری در تشریح دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر بندر ماهشهر، گفت: شهرداری باید در زیباسازی شهر و آسفالت خیابان‌ها عملکرد بهتری داشته باشد.

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) در مجلس شورای اسلامی در ابتدای این نشست حسین صفری شهردار بندر ماهشهر گزارشی از وضعیت پروژه‌های عمرانی در شهر بندر ماهشهر، شهرک طالقانی و شهرک رجایی ارائه کرد.

وی ادامه داد: وضعیت شبکه فاضلاب شهرک طالقانی، دریافت حق آلایندگی، ساماندهی ورودی و خروجی شهرک‌های طالقانی و رجایی، انتقال آب از سد کوثر، زمین چمن شهرک طالقانی و تعیین وضعیت هتل شهید احمدپور از موارد مطرح شده در این نشست بود.

 آقاجری نیز در این نشست گزارشی از وضعیت تامین اعتبار برای پروژه‌های مهم شهرستان نظیر شبکه فاضلاب و دفع آب‌های سطحی، استادیوم ۱۵ هزار نفری، بیمارستان، انتقال آب از سد کوثر و دیگر پروژه‌ها در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ ارائه کرد.

وی در ادامه این نشست با اشاره به وضعیت خیلی‌خوب شهرداری بندر ماهشهر از نظر اعتبارات، بیان داشت: مجموعه شهرداری باید در بحث مبلمان شهری، زیباسازی شهر و اسفالت خیابان‌ها عملکرد بهتری داشته باشد.

وی با اشاره به وضعیت بد آسفالت معابر در بندر ماهشهر افزود: وضعیت خیابان شریفی زیبنده مردم نیست و شهرداری باید این منطقه را ساماندهی و خیابان را عریض کند.

آقاجری در پایان تاکید کرد: بنده به عنوان نماینده مجلس وظیفه پیگیری مشکلات کلان شهرستان و حوزه انتخابیه در سطح کشور را بر عهده دارم اما مسائل زیباسازی، آسفالت، فضای سبز و مبلمان شهری با شهرداری است که در این زمینه شهرداری باید رضایت مردم را جلب کند./

پایان پیام

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی