کد خبر : 17439

عیسی‌زاده خبر داد:

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، از اتمام بررسی تبصره ۶ لایحه بودجه ۱۴۰۱ در نشست امروز این کمیسیون که شامل هزینه‌های بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و امور ایثارگران می‌شود، خبر داد.

مهدی عیسی زاده ، در تشریح دستورکار امروز (دوشنبه 6 دی ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست تبصره 6 لایحه بودجه 1401 به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و به پایان رسید.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این تبصره به مواردی همچون هزینه‌های بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و امور ایثارگران پرداخته است.

وی تصریح کرد: در این نشست 36پیشنهاد نمایندگان پیرامون بیمه عشایر روستایی، فنی و حرفه‌ای و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بازنشستگان، تامین اجتماعی و صندوق فولاد که در ردیف‌های مختلف ارائه شده بود نیز بررسی شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: در نشست بعدازظهر کمیسیون اجتماعی هم به موضوع حقوق و دستمزدها خواهیم پرداخت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، تاکید کرد: در این نشست معاون مالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگانی از مرکز پژوهش‌های مجلس، دیوان محاسبات کل کشور،  صندوق بازنشستگی، سازمان تامین اجتماعی، بانک‌ها، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور حضور داشتند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی