کد خبر : 17171

پاکمهر:

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس که به همراه جمعی از صنعتگران خراسان شمالی مقیم تهران از صنایع شهریار بازدید نمود، گفت: اشتغال و رفع بیکاری جوانان از اهداف تحقق یافته در قانون بودجه ۱۴۰۰ می باشد.

 سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر قوامی معاون پارلمانی وزیر اقتصاد و دارایی و جمعی از صنعتگران خراسان شمالی مقیم تهران از صنایع شهریار بازدید نمود.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص با بیان اینکه در قانون بودجه ۱۴۰۰ عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه بوده است، گفت: سال جاری  از لحاظ پیش بینی تخصیص اعتبارات در تبصره ۱۶ و ۱۸ اشتغال زایی ،در مقایسه با سالهای گذشته جهش یافته و جزءاتفاقات بزرگ و خوب ارزیابی می شود.

وی ادامه داد: در دو تبصره ۱۶ و ۱۸ جمعا حدود ششصد هزار میلیارد ریال در حوزه اشتغال و رفع بیکاری ،توسعه و سرمایه گذاری صنایع و ارائه تسهیلات پیش بینی نموده ایم،رفع دغدغه بیکاری جوانان و صاحب شغل بودن ،که نیاز و لازمه یک زندگی و ازدواج موفق ،می باشد که از مهم ترین اهداف ما به عنوان خادمان مردم می باشد.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس  بیان کرد: تبصره۱۶،دویست و هفتاد هزار میلیارد ریال جهت اشتغال، کارآفرینی، مشاغل خانگی و خرد روستایی بوده است و تبصره ۱۸ سیصدوبیست هزار میلیارد ریال از محل قانون هدفمندی یارانه می باشد./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی