کد خبر : 16114

بابایی کارنامی:

نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس، از پیگیری موضوع برگزاری و جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در نشست این کمیسیون با حضور رییس سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.

 


بابایی کارنامی:علی بابایی کارنامی  در تشریح جزییات روند جذب و برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، گفت: به دنبال آزمون استخدامی که سال گذشته  توسط دستگاه‌ها برگزار شد، سازمان اداری و استخدامی کشور و وزارتخانه‌ها مکلف هستند بر اساس قانون به گونه‌ای اقدام کنند که حقی از پذیرفته‌ شدگان این آزمون تضییع نشود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ما انتظار داریم دولت هر چه سریعتر در جهت ممانعت از ایجاد شرایطی که مانع از جذب جوانان نخبه و تحصیلکرده توسط دستگاه‌های اجرایی می‌شود و محدودیت‌هایی که در حوزه جذب نیروها ایجاد خواهد شد، اقدامات لازم را به عمل آورد. همچنین برگزاری این آزمون‌ها و نحوه جذب افراد نیز باید  گونه‌ای باشد که حقوق پذیرفته شدگان به خوبی رعایت شود.

نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: این هفته رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در نشست این کمیسیون حضور پیدا می‌کند و قطعا ما این موضوع را نیز به عنوان یکی از مطالبات به حق مردم مطرح کرده و به طور جدی پیگیری خواهیم کرد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی