کد خبر : 16113

نوروزی خبر داد:

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، از پیشنهاد طرحی برای همسان سازی حقوق کارکنان سازمان تعزیرات حکومتی که در طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه لحاظ نشده بود، خبر داد.

 

 

حسن نوروزی  در مورد اظهارنظر رییس قوه قضاییه مبنی بر اینکه امیدواریم هرچه زودتر با کمک دولت و مجلس طرح همسان‌سازی حقوق کارکنان دستگاه قضا با سایر سازمان‌های کشوری به نتیجه برسد، گفت: قطعا منظور رییس قوه قضاییه این بوده است که لازم است طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه به نتیجه برسد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، با  اشاره به روند بررسی این طرح در مجلس، ادامه داد: البته بررسی این طرح در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی به پایان رسیده است و منتظر هستیم گزارش آن در صحن مورد بررسی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: با تصویب طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه، همسان سازی حقوق هم برای قضات و هم کارمندان دستگاه قضایی اجرا خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: متاسفانه در این طرح، همسان سازی حقوق کارمندان سازمان تعزیرات حکومتی لحاظ نشده است و این در حالی است که این مجموعه از اهمیت بسزایی برخوردار است.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بنده در قالب طرحی پیشنهاد داده‌ام که همسان سازی حقوق کارمندان سازمان تعزیرات حکومتی هم در قانونی که به این منظور برای کارمندان دستگاه قضایی مصوب می‌شود، لحاظ شود./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی