کد خبر : 16083

دادگستری استان کردستان حائز رتبه اول شد

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کردستان در این جلسه که در دفتر رئیس کل دادگستری استان کردستان برگزار شد ، خشایار جمشیدی مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان زندانهای کشور ضمن تقدیر از دستگاه قضایی استان کردستان در کاهش جمعیت کیفری زندانهای استان کردستان ، اظهار داشت : در ارزیابی بعمل آمده توسط معاونت راهبردی قوه قضاییه در بحث کاهش جمعیت کیفری ، دادگستری استان کردستان موفق به کسب رتبه اول در کشور شده است .

جمشیدی کسب این موفقیت را مرهون تلاشها و زحمات شبانه روزی رئیس کل دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان دانست و افزود : خوشبختانه با سرکشی و بازدیدهای مستمر رئیس کل دادگستری و قضات دستگاه قضایی استان ، آمار جمعیت کیفری زندانهای استان کردستان نسبت به سال گذشته 15 درصد کاهش یافته است و جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسینی رئیس کل دادگستری استان کردستان بر ادامه تلاشهای دستگاه قضایی استان بر کاهش جمعیت کیفری تاکید کرد و افزود : موفقیت حاصل شده قطعا ناشی از الطاف خداوند تبارک و تعالی و نتیجه زحمات جهادی کارکنان قضایی و اداری دادگستری استان و همچنین مجموعه زندانهای استان بوده است .

وی افزود :  بر اساس سند تحول قضایی بنا داریم تا با اجرایی کردن سیاستهای دستگاه قضایی و منویات ریاست محترم قوه قضاییه صرفا مجرمین خطرناک و مخل امنیت جامعه در زندانها محبوس باشند و با کمک خیرین و نیکوکاران در استان فرهنگی کردستان ، از جمعیت زندانیان جرایم مالی بکاهیم .

در پایان این جلسه ، لوح تقدیر با امضای رئیس سازمان زندانهای کشور به حجت الاسلام حسینی رئیس کل دادگستری استان کردستان و محمد جباری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان اهدا گردید .

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی