کد خبر : 16068

گودرزی با تاکید بر ضرورت ساماندهی کارکنان دولت:

رئیس کارگروه بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس، با انتقاد از عدم ارائه پیش‌نویس لایحه ساماندهی کارکنان دولت از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور در موعد مقرر تاکید کرد که کمیسیون اجتماعی از برنامه خود برای ساماندهی کارکنان دولت دست نخواهد کشید.

 

 

عباس گودرزی، با بیان اینکه سازمان اداری و استخدامی کشور پیش‌نویس لایحه ساماندهی کارکنان دولت را در موعدی که تعیین کرده بود، ارائه نداده است، گفت: این سازمان در آن بازه زمانی که توافق شده بود، پیش‌نویس لایحه را تنظیم نهایی نکرده و همچنان جلسات کمیته‌ای که به این منظور تشکیل داده‌اند در حال برگزاری است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: هماهنگ شده است که هفته آینده نشست مشترکی با مسئولان سازمان اداری و استخدامی داشته باشیم تا نقطه نظراتی که در این زمینه وجود دارد جمع‌بندی کرده و پیرامون اختلاف نظرهایی که وجود دارد بحث و تبادل نظر کنیم تا در نهایت به یک درک مشترکی برسیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: ما قطعا از برنامه خود برای ساماندهی کارکنان دولت دست نخواهیم کشید، ضمن اینکه این مساله بیشتر به نفع دولت و نظام اداری و استخدامی کشور است.

رئیس کارگروه بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس، یادآور شد: بی‌تردید استمرار وضعیت موجود در نحوه جذب نیروها، آینده نظام اداری و استخدامی کشور را با چالش مواجه خواهد کرد، بنابراین ضرورت دارد این فرآیند ساماندهی شود چرا که نتیجه آن قطعا به ارتقا سطح رضایتمندی عمومی منتهی خواهد شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی