کد خبر : 15983

رییس مجمع نمایندگان استان مازندران:

رییس مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس گفت: باتوجه به قوانین سخت آموزشی و کاری و انضباطی که متوجه اکثر قریب به اتفاق رشته‌های دستیاری پزشکی و دوره‌های دستیاری تخصصی پزشکی و دوره های دستیاری فوق تخصصی، نگرانی‌‎هایی وجود دارد که به دورانی برگردیم که پزشکان کشورهای همسایه، نیازمان را برآورده کنند.


 

غلامرضا شریعتی  با تأکید بر ضرورت حمایت از کادر درمان، گفت: باتوجه به قوانین سخت آموزشی و کاری و انضباطی که متوجه اکثر قریب به اتفاق رشته‌های دستیاری پزشکی یا همان رزیدنتی و همچنین دوره‌های دستیاری تخصصی پزشکی و دوره های دستیاری فوق تخصصی است، امسال نیز به مراتب ناراحت کننده تر از سالهای پیش، شاهد عدم اقبال و شرکت فرزندان نخبه این سرزمین در آزمون های ورودی این مقاطع بوده‌ایم.

وی افزود: اگر فکر جدی و مسئولیت پذیری در قبال این موضوع را نپذیریم، شاهد به هدر رفتن سرمایه های عظیمی از نیروی جوانی و دانش فرزندان مان خواهیم بود که در نهایت آسیب آن متوجه نظام مدیریتی و همچنین خدمت رسانی خواهد شد.

نماینده مردم بهشهر و نکا و گلوگاه در مجلس یازدهم تصریح کرد: نمی‌خواهیم به دورانی برگردیم که پزشکان کشورهای همسایه، نیازمان را برآورده کنند./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی