کد خبر : 15836

گودرزی:

رئیس کارگروه بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس، با بیان اینکه رییس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرده که پیش‌نویس لایحه ساماندهی کارکنان دولت آماده شده است تاکید کرد که باید ببینیم پیش‌نویس این لایحه تا چه اندازه نظر نمایندگان را تامین می‌کند.

عباس گودرزی، در تشریح روند تدوین لایحه ساماندهی کارکنان دولت در سازمان اداری و استخدامی کشور که 2 روز گذشته مهلت 45 روزی که از سوی کمیسیون اجتماعی مجلس برای تحقق این مهم تعیین شده بود به پایان رسید، گفت: با توجه به اینکه مهلت تعیین شده برای تدوین لایحه ساماندهی کارکنان دولت به اتمام رسیده است در پی مذاکره‌ای که با رییس کمیسیون اجتماعی داشتیم قرار شد از رییس سازمان اداری و استخدامی کشور دعوت کنیم تا با حضور در کمیسیون در این زمینه پاسخگو باشد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته رییس سازمان اداری و استخدامی کشور به رییس کمیسیون اجتماعی مجلس اعلام کرده است که امروز پیش‌نویس این لایحه تهیه می‌شود. بنابراین باید آن را بررسی کرده و نقطه نظرات خود را پیرامون این پیش نویس مطرح کنیم و بعد از جمع‌بندی نهایی در قالب لایحه به مجلس تقدیم کنیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: البته ما باید ببینیم که پیش‌نویس این لایحه تا چه اندازه نظر نمایندگان را تامین می‌کند و به یک فهم مشترک و کار فیمابین برسیم و نتیجه آن را تقدیم مجلس کنیم.

رئیس کارگروه بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس، یادآور شد: اگر این لایحه به مجلس ارسال نشود ما از طرح خود کوتاه نخواهیم آمد و ادامه رسیدگی به آن را در دستورکار این کمیسیون قرار خواهیم داد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی