کد خبر : 14960

نجف‌آبادی تاکید کرد:

عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه بی‌توجهی نسبت به تزریق واکسن هیچ توجیهی نداشته و به نوعی فرار از مسئولیت اجتماعی و فردی است، افزود: افرادی که عامدانه از تزریق واکسن اجتناب می‌کنند سلامت خود و جامعه را در معرض خطر قرار خواهند داد بنابراین باید برخوردهای قانونی لازم در مورد آنها اعمال شود.

 

 

همایون سامه یح نجف آبادی  در مورد اعمال مجازات‌های قانونی و جرائم در مورد کارمندانی که واکسن دریافت نمی‌کنند، گفت: افرادی که از دریافت واکسن کرونا امتناع ‌می‌کنند باعث انتشار بیشتر ویروس خواهند شد و هزینه‌های زیادی را بر کشور و جامعه تحمیل خواهند کرد بنابراین باید تدابیری را برای ترغیب یا اجبار آنها به تزریق واکسن اتخاذ کرد.

 
همایون سامه یح نجف آبادی

وی با بیان اینکه بی‌توجهی نسبت به تزریق واکسن هیچ توجیهی نداشته و به نوعی فرار از مسئولیت اجتماعی و فردی است، افزود: کشور در حالت بسیار بحرانی قرار داشت و در حال حاضر وضعیت در حال بهبود است و سرعت واکسیناسیون افزایش یافته بنابراین برای قطع زنجیره مرگبار ویروس کرونا باید جمعیت زیادی واکسینه شوند.

نماینده مردم کلیمیان در مجلس یازدهم با تاکید بر ضرورت برخورد جدی با امتناع‌کنندگان از دریافت واکسن، تصریح کرد: افرادی که عامدانه از تزریق واکسن اجتناب می‌کنند سلامت خود و جامعه را در معرض خطر قرار خواهند داد بنابراین به صورت جدی نیاز است برخوردهای قانونی لازم در مورد آنها اعمال شود.

نجف آبادی یادآور شد: دولت و وزارت بهداشت همچنین باید برای واکسیناسیون افرادی که کارمند نیستند و از دریافت واکسن خودداری می کنند چاره اندیشی کنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
  • عباس زاده با اشاره به…

    سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل…

اقتصادی
اجتماعی