کد خبر : 14860

بابایی کارنامی تشریح کرد:

نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، به تشریح روند تدوین لایحه ساماندهی کارکنان دولت در سازمان اداری و استخدامی کشور پرداخت.

 

 

علی بابایی کارنامی، در تشریح روند تدوین لایحه ساماندهی کارکنان دولت در مهلت 45 روزی که برای سازمان اداری و استخدامی کشور تعیین شده بود، گفت: قرار بر این شده بود که نمایندگانی از سازمان اداری و استخدامی کشور و تعدادی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس و طراحان طرح ساماندهی کارکنان دولت در مدت 45 روز کاری که برای این سازمان تعیین شده بود بر اساس این طرح به تدوین لایحه بپردازند و بعد از تصویب آن در دولت به مجلس ارسال شود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته اصلاحاتی نیز در طرح ساماندهی کارکنان دولت اعمال می‌شود و نظرات دولت نیز در تدوین این لایحه تامین خواهد شد. 

نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: کمیته  تدوین لایحه ساماندهی کارکنان دولت در تاریخ 24 شهریورماه تشکیل شده و آقای لطیفی طی حکمی آقای قنبری را به عنوان نماینده سازمان اداری و استخدامی کشور برای تشکیل و اداره آن انتخاب کرد، همچنین تعدادی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس همچون بنده، آقایان عباس گودرزی، خلیل بهروزی‌فر و علی اصغر عنابستانی مامور شدیم تا در جلسات این کمیته حضور پیدا کنیم.

نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: تاکنون این کمیته یک جلسه تشکیل داده و قرار است از هفته آینده بعد از اتمام تعطیلات مجلس این کمیته با فوریت آغاز به کار کند تا در طول دو هفته بعد از آن لایحه آماده شود و در کمیسیون اجتماعی دولت به تصویب برسد و برای طی روند بررسی و تبدیل آن به قانون به مجلس تقدیم شود./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی