کد خبر : 14698

نوروزی:

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از برگزاری نشستی در این کمیسیون با حضور مسئولان مربوطه برای بررسی موضوع افزایش سرقت موبایل خبر داد.

 
 
 

حسن نوروزی از افزایش سرقت موبایل در کشور انتقاد کرد و گفت: قیمت تلفن همراه طی سال‌های اخیر با توجه به تورم، بحران‌ها و مشکلات اقتصادی افزایش یافته و افزایش آمار سرقت آن مشکلات مردم را دوچندان کرده است بنابراین به طور قطع باید برای جلوگیری از این سرقت‌ها چاره‌اندیشی شود.

وی با اشاره به سودآوری بالای گوشی‌های سرقتی، افزود: به طور قطع برگزاری نشستی را با نیروی انتظامی و ضابطان قضایی برای بررسی افزایش سرقت‌ها و تقویت گشت‌های پلیس در کمیسیون قضایی و حقوقی مطرح خواهیم کرد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس یازدهم ادامه داد: حضور به موقع نیروی انتظامی و گشت‌های پلیس به ویژه در اطراف بازار و مراکز تجمع باید افزایش یابد و اجازه ندهند که سارقان به راحتی به اهداف خود برسند.

نوروزی با تاکید بر ضرورت تسریع در روند رسیدگی به پرونده‌های سرقتی، گفت: برخی افراد به دلیل روند طولانی رسیدگی به پرونده‌ها رغبتی برای شکایت از خود نشان نمی‌دهند و این موضوع را هم با برگزاری نشستی از مسئولان مربوطه پیگیری خواهیم کرد تا مشکلات سد راه این موضوع بررسی و رفع شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی