کد خبر : 14341

مقتدایی در نامه‌‎ای خطاب به فرمانده نیروی انتظامی:

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس طی نامه‌‎ای خطاب به فرمانده نیروی انتظامی خواستار اتخاذ تدابیر فوری نسبت به وضعیت نامناسب مراکز تعویض پلاک در نوبت دهی به مردم به ویژه در شهرهایی که به علت شیوع کرونا این مراکز با تعطیلی مواجه بود، شد.

متن نامه  عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی به شرح ذیل است:

سردار سرتیپ پاسدار اشتری

فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

باسلام و احترام،

همانگونه که مستحضرید، وضعیت قرمز شهرها باعث تعطیلی مکرر مراکز تعویض پلاک (شماره گذاری) شد و بواسطه این تعطیلی، حجم زیادی از هموطنان در انتظار نوبت تعویض پلاک قرار دارند.

با عنایت به گزارشات واصله، هموطنان از عدم امکان اخذ نوبت گلایه جدی دارند و اظهار می‌دارند که سایت مربوطه به محض شروع بکار، دقایقی بعد تکمیل ظرفیت می‌شود و تدابیر اندیشیده شده توسط متولیان، آنگونه که باید و شاید نتوانسته این مشکل را مرتفع نماید.

در همین راستا خواهشمندم دستور فرمایید ضمن بررسی موضوع با قید فوریت، اقداماتی همچون افزایش تعداد باجه‌ها، افزایش ساعت کاری مراکز، ایجاد بستر تعویض پلاک اینترنتی در تمام استانها و... در دستور کار قرار گیرد تا تعداد بالای افراد در انتظار، تقلیل و نارضایتی برخی هموطنان از پر شدن سریع ظرفیت‌ها، مرتفع گردد.

مزید امتنان است اینجانب را از نتیجه اقدامات و پیگیری های انجام شده، مطلع نمایند.

از حسن توجه جنابعالی قدردانی می نماید./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی