کد خبر : 14092

روح‌الامینی با اشاره به بازدید از مرکز واکسیناسیون بوستان گفتگو:

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید از مرکز واکسیناسیون بوستان گفتگو، گفت: با افتتاح مرکز واکسیناسیون تهران در بوستان گفتگو در روزهای آینده، فضای بزرگی برای واکسیناسیون علیه ویروس کرونا با حفظ فاصله اجتماعی فراهم می‌شود.

عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی  با اشاره به بازدید خود به همراه شهردار تهران از مرکز واکسیناسیون بوستان گفتگو، گفت: این مرکز دارای 40 غرفه مجهز برای واکسیناسیون علیه بیماری کرونا است که در روزهای آینده افتتاح خواهد شد.
 
عبدالحسین روح الامینی

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این مرکز با تامین واکسن ظرف روزهای آینده شروع به کار می‌کند، افزود: با افتتاح مرکز واکسیناسیون تهران در بوستان گفتگو، فضای بزرگی برای واکسیناسیون علیه ویروس کرونا با حفظ فاصله اجتماعی فراهم می‌شود.

وی همچنین از بازدید از مرکز واکسیناسیون موجود در پارک بعثت خبر داد و اضافه کرد: در حال حاضر این مرکز با 20 غرفه در حال فعالیت است؛ این مجموعه‌ها دارای امکانات مناسبی است که در اختیار شهرداری قرار دارد و به شرط تامین واکسن می‌تواند فرآیند واکسیناسیون را توسعه داده و به ظرفیت‌های موجود بیافزاید./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی