کد خبر : 14045

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران خواستار شد

رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست و خدمات شهری با اشاره به اعتراض تعداد زیادی از پرسنل شهرداری تهران خواستار بازنگری در اخذ فرانشیز درمانی و دارویی مصوب سال ۱۳۹۹ شد.

مهدی پیر هادی در هشتمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: تذکر امروز بنده در بحث هیات تخلفات و بعضی از موضوعاتی است که  با آبروی افراد سرو کار دارد و باید نسبت به این موضوع سریعتر اقدام شود. البته بعضی موارد که مربوط به فساد است قطعا باید برخورد شود. اما در موارد دیگر خیلی از عزیزان رفتند و در مراجع قضایی لغو این موارد را گرفتند و هیچ مستند قابل دفاعی هم برای موضوعات مطروحه وجود نداشته است. اما  همکاران ما در شهرداری متحمل فشارهای روحی شدند و این باید دغدغه مدیران باشد که این موارد را مرتفع کنند و از سرپرست و شهردار منتخب تقاضا دارم در اسرع وقت پیگیری کنند و جلوی برخی برخوردهای سیاسی با همکاران زحمت کش را بگیرند.

وی افزود: خیلی از عزیزان در شهرداری تهران دغدغه موضوع سلامت را دارند که البته طرحی در شورا اجرایی شد که کمی با عجله بود و  نیازمند یک طرح برای اصلاح است . خیلی از  همکاران در شهرداری تهران  تماس گرفتند در خصوص  مصوبه سال ۹۹ مربوط به اخذ فرانشیز از پرنسل شاغل که از ۱۰ درصد فرانشیز برای خدمات دارویی ۵ درصد اخذ شود. این کار  درآمدی برای شهر سالم ایجاد نکرده اما دغدغه برای همکاران ایجاد شده و باید پیگیری شود و این دغدغه همه اعضای شورا هم است.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی