کد خبر : 13845

الهیان در بازدید از بیمارستان لولاگر تهران به مناسبت روز پزشک:

نماینده مردم تهران در مجلس به مناسبت روز پزشک در بیمارستان لولاگر حضور یافت و در جمع پزشکان گفت: به صورت جدی پیگیر مطالبات کادر درمان در مجلس خواهم بود و از وزیر پیشنهادی خواهم خواست که با توجه به مشکلات عدیده کادر درمان ، حل این مشکلات را در الویت خود قرار دهند.

 زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس با حضور در بیمارستان لولاگر ضمن عرض خدا قوت و خسته نباشید به پزشکان و کادر درمان ، روز  پزشک را به تمامی پزشکان تبریک گفت.

الهیان در جمع پزشکان با اشاره به زحمات و خدمات کادر درمان در ایام کرونا و از خودگذشتگی این قشر عزیز که فداکارانه در طی ماه های گذشته به خدمت مشغول هستند اشاره کردند که ان شاءالله در دولت جدید بتوان با تدبیر لازم از جمله واکسیناسیون فوری و عمومی مردم و اجرای دقیق طرح شهید سلیمانی به صورت منسجم عمل کرد .

وی همچنین افزود: در طرح شهید سلیمانی که به همت بسیج جامعه پزشکی انجام شد بسیجیان عزیز با مراجعه به درب منازل و شناسایی افراد بیمار تعداد فوتی ها که احتمال می دادند به ٨٠٠ نفر در روز برسد خوشبختانه با اقدام خوب این طرح تعداد فوتی ها  به ٥٧ نفر رسید.

 
زهره الهیان

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنین با اشاره به سختی های کار کادر درمان خواستار حمایت جدی دولت از کادر بهداشت و درمان و نیروی انسانی ارزشمند  شد و گفت: معتقدیم مدافعان خط مقدم مبارزه با کرونا که بارها مورد تمجید مقام معظم رهبری قرار گرفته اند شایسته حمایت جدی هستند.

 
زهره الهیان

الهیان ضمن تقدیر مجدد از تلاش پزشکان افزود: بنده به صورت جدی در مجلس پیگیر مطالبات کادر درمان خواهم بود و از وزیر پیشنهادی خواهم خواست که با توجه به مشکلات عدیده کادر درمان، حل این مشکلات را در اولویت خود قرار دهند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی