کد خبر : 13498

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن عیادت از خبرنگار مضروب خانه ملت بر لزوم برخورد قاطع با ضاربان تا پایان مراحل قانونی تاکید کرد.

محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه ٢٠ مردادماه) با حضور در بیمارستان ، از خبرنگار مضروب مجلس شورای اسلامی که دو شب قبل توسط تعدادی زورگیر به شدت با چاقو مضروب شده، عیادت کرد و در جریان روند رسیدگی و وضعیت درمان علی اصغر نظام پور خبرنگار خانه ملت قرار گرفت.

 
پورابراهیمی در جریان عیادت از خبرنگار خانه ملت تاکید کرد؛ موضوع دستگیری و برخورد قاطع با ضاربان تا پایان مراحل قانونی از مسئولان ذیربط پیگیری می شود تا از تکرار حوادث مشابه برای شهروندان جلوگیری شود.
 
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه گزارش وضعیت پزشکی و درمانی دبیر اقتصادی خبرگزاری خانه ملت را جویا شده و بر لزوم به‌کارگیری تمام تمهیدات پزشکی برای معالجه و پیگیری روند درمان وی تاکید کرد.
 
براساس این گزارش؛ دو شب قبل علی اصغر نظام پور خبرنگار پرتلاش و با سابقه خبرگزاری خانه ملت و دبیر سرویس اقتصادی خبرگزاری در میدان فتح تهران از سوی تعدادی زورگیر با سلاح سرد مورد اخاذی و ضرب و شتم شدید قرار گرفت و متاسفانه ضاربان با ضربات چاقو نیز وی را مجروح کرده اند.
 
متاسفانه در بدو حادثه بیمارستان شریعت رضوی بر خلاف رویه قانونی از پذیرش وی خودداری کرده و خدمات اورژانسی مناسب را ارائه نکردند.
 
 پایان پیام/

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
  • عباس زاده با اشاره به…

    سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل…

اقتصادی
اجتماعی