کد خبر : 12576

کعب عمیر:

نماینده مردم شوش در مجلس گفت: شهر شوش و کرخه با قدمت تاریخی و پایتخت تمدن ایران زمین و شهرهای تابعه آن نیازمند شهردارانی قوی و دلسوز هستند تا خدمت رسانی به مردم و عمران شهری را شتاب بخشند.


 

محمدکعب عمیر ، به انتخاب شهردان قوی برای شوش و تابعه اشاره کرد و گفت: علت نارضایتی مردم از عملکرد برخی از شهرداران  بی توجهی آنها به عمران شهری و مبلمان شهری است؛ قطعا بی توجهی به توسعه و عمران شهری همچنین کم توجهی به مبلمان شهری موجب نارضایتی و گله مندی شهروندان از شهرداری شده است.

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی افزود: شهری چون شوش  با سابقه تاریخی و پایتخت تمدن ایران زمین همچنین شهرهای الوان و حر و فتح المبین،شاوور نیازمند شهردارانی  قوی ، دلسوز و خوش فکر بوده اند تا عمران شهری را شتاب بخشند.

این نماینده مردم در مجلس ضمن اعلام آمادگی برای کمک و همکاری با منتخبان شوراهای اسلامی شوش وکرخه و شهرهای تابعه اظهار کرد: با تعامل و همفکری منتخبان شوراهای اسلامی تلاش می شود تا افرادی به عنوان شهردار انتخاب شوند که توانایی چانه زنی در سطح استان و  اخذ اعتبار  و همچنین اجرای طرح های عمران شهری را داشته باشند.

کعب عمیر تاکید کرد: انتخاب دهیارانی قوی برای روستاهای شهرستان شوش وکرخه ضروری دارد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی