کد خبر : 12238

نخعی در دیدار با معاون منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی:

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس گفت: افزایش ساعات کاری درمانگاه تامین اجتماعی نهبندان و همچنین ایجاد شعبه مستقل تامین اجتماعی در شهرستان سربیشه در دستور کار قرار گرفت.

مصطفی نخعی در تشریح  دیدار با  معاون منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی کشور،گفت: این دیدار در خصوص پیگیری افزایش ساعات کاری درمانگاه تامین اجتماعی نهبندان و همچنین ایجاد شعبه مستقل تامین اجتماعی در شهرستان سربیشه بود که مقرر گردید پیگیری های لازم صورت پذیرد.

 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در خصوص شعبه مستقل تامین اجتماعی سربیشه پیگیری های زیادی را انجام داده ایم که به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد بیمه شدگان برابر استانداردهای تعریف شده، شامل این شهرستان نمی شود.

 وی ادامه داد: با این حال با توجه به رایزنی های متعدد اینجانب با رئیس سازمان و همچنین هماهنگی سفر معاون سازمان به شهرستان سربیشه در سال گذشته و ارائه توجیهاتی در خصوص جمعیت، پراکندگی، فاصله تا مرکز استان و شاخص های مختلف توسعه نیافتگی و ‌.... خوشبختانه موضوع در مسیر خوبی قرار گرفته و بصورت جدی در حال پیگیری هستیم که این اتفاق خوب برای شهرستان سربیشه رقم بخوردو مطالبه به حق مردم تحقق پیدا کند.

نخعی یادآورشد: همین جا لازم است از تلاش ها و پیگیری های  مدیر کل تامین اجتماعی استان نیز در این خصوص تشکر نمایم و از همین روضمناً پیرو دیدارهای قبلی با رئیس و معاون درمان سازمان، خوشبختانه استفاده بیمه شدگان محترم تامین اجتماعی از بیمارستان دولتی شهرستان سربیشه مشابه درمانگاه های تامین اجتماعی با فرانشیز صفر الحمدلله محقق شد./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی