کد خبر : 11900

روح الامینی:

رئیس هیات مرکزی نظارت بر هشتمین دوره انتخابات نظام‌پزشکی گفت: احراز صلاحیت‌ داوطلبان هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان ها مطابق جدول زمانی مصوب در حال انجام است.

 
در نشست مورخ 30 خردادماه 1400 هیات مرکزی نظارت گزارشات تعدادی از شهرستان‌ها مطرح و پرونده اعتراضی چند تن از نامزدها به عدم احراز صلاحیت خود مورد بررسی قرار گرفت و این روند در جلسات فشرده هیئت مرکزی در روزهای آتی ادامه خواهد یافت.

عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و رئیس هیات مرکزی نظارت بر هشتمین دوره انتخابات نظام‌پزشکی در این رابطه گفت: با توجه به اینکه هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام‌پزشکی در روز 25 تیرماه سال جاری در بالغ‌ بر ۲۲۰ شهر کشور برگزار می‌شود بنابراین مراحل ثبت‌نام و بررسی صلاحیت‌های داوطلبان عضویت در هیأت‌های مدیره شهرستان‌ها مطابق جدول زمانی مصوب در حال انجام است.

وی افزود: در جلسه مورخ 30 خردادماه 1400 هیات مرکزی نظارت، گزارش های تعدادی از شهرستان‌ها مطرح و پرونده اعتراضی چند تن از نامزدها به عدم احراز صلاحیت خود مورد بررسی قرار گرفت و این روند در جلسات فشرده هیئت مرکزی در روزهای آتی ادامه خواهد یافت.

رئیس هیات مرکزی نظارت بر هشتمین دوره انتخابات نظام‌پزشکی یادآور شد: بر اساس ضوابط مربوط، به تمامی هیات‌های نظارت شهرستان‌ها اعلام شده ‌است که عدم احراز صلاحیت احتمالی داوطلبان باید به ‌صورت کتبی و همراه با مستندات مراجع رسمی به هیئت مرکزی اعلام شود.

لازم به ذکر است در این دوره از انتخابات 6 هزار و 232 نفر از اعضای سازمان برای عضویت در هیات های مجری شهرستان ثبت‌نام کردند و نتایج نهایی بررسی صلاحیت و بعد از ۲ مرحله رسیده در تاریخ 13 تیرماه 1400 اعلام خواهد شد ضمنا براساس اعلام قبلی، تمامی داوطلبان می‌توانند با رئیس هیات مرکزی نظارت از طریق ارسال پیام ارتباط مستقیم و بدون واسطه داشته باشند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی