کد خبر : 11858

حاجی دلیگانی در نامه‌ای به رییس جمهور منتخب مطرح کرد:

عضو هیات رییسه مجلس، در نامه‌ای به آیت‌الله رییسی از آمادگی مجلس شورای اسلامی برای همکاری با دولت جدید به‌منظور حل هر چه سریعتر مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار و عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به آیت‌الله رییسی رییس جمهور منتخب از اعلام آمادگی مجلس برای همکاری با دولت جدید و ریل‌گذاری لازم به منظور حل هر چه زودتر مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم خبر داد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی

سیزدهمین منتخب ریاست جمهوری اسلامی ایران

 

با سلام و احترام

اراده الهی،  مردم بصیر ایران سرافراز را در انتخابات ۲۸ خرداد به خلق حماسه‌ای ماندگار رهنمون کرد و در حالی که موانع بسیاری، حضور حداکثری در انتخابات را با مشکل مواجه می‌نمود، اشاره  سرسلسله جنبان انقلاب، کافی بود تا یکبار دیگر تأییدیه شرکت‌کنندگان بر دفتر نظام مقدس جمهوری اسلامی، تبدیل به مهری زرین شود و لبخند رضایت بر لبان مبارک معظم له بنشاند.

بی‌شک پیروز بزرگ انتخابات مردم سربلند این سرزمین هستند و چشم امیدشان به تشکیل دولت انقلابی، پرکار و ضد فسادی است که حضرتعالی وعده داده‌اید تا آلام آنها با اقدامات موثری که انجام خواهد شد، کاهش یابد.

اینجانب ضمن سپاس به درگاه خداوند متعال بخاطر عنایت به میهن اسلامی‌مان و تقدیر از حضور حماسی ملت شریف ایران، انتخاب شایسته حضرتعالی را بعنوان سیزدهمین منتخب ریاست جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض می‌نمایم.

آمادگی مجلس شورای اسلامی برای همکاری با دولت جدید و ریل‌گذاری لازم به منظور حل هر چه زودتر مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، فرصتی مغتنم و استثنایی در این مقطع حساس از دوران انقلاب شکوهمند اسلامی است.

والسلام علیکم و رحمت الله./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی