کد خبر : 11685

حسینی خبر داد:

رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس در بازدید از دادگستری کل استان و مجتمع های قضایی شهید تندگویان و شهید باهنر اهواز از پیگیری طرح تسری فوق العاده خاص سازمان زندان ها به کارکنان اداره قوه قضائیه خبر داد.

 سید کریم حسینی نماینده مردم اهواز، باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس و رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان از دادگستری کل استان و مجتمع های قضایی شهید تندگویان و شهید باهنر اهواز بازدید و از نزدیک در جریان چگونگی رسیدگی و پاسخگویی به مراجعین قرار گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این بازدید با رئیس و معاون دادگستری استان خوزستان و کارکنان قضایی و اداری این مجتمع ها دیدار و گفتگو کرد و مشکلات شغلی کارکنان را جویا شد.

وی گفت: در راستای بهبود شرایط حقوقی کارکنان اداری قوه قضائیه، با پیگیری کمیسیون اجتماعی مجلس، طرح تسری فوق العاده خاص سازمان زندان ها به کارکنان اداره قوه قضائیه مصوب گردید و نمایندگان مجلس به جهت عملیاتی شدن این طرح، پیگیری لازم را در دستور کار دارند.

حسینی افزود: با توجه به کمبود نیروی انسانی در حوزه های قضایی و اداری دادگستری استان و به جهت تسریع در رسیدگی به پرونده های قضایی، مجمع نمایندگان خوزستان با همکاری دادگستری استان پیگیری لازم را به جهت جذب نیرو را انجام خواهد داد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی