کد خبر : 11537

نخعی عنوان کرد:

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در آیین افتتاح فاز نخست واحد تولید آجر های نسوز قلیایی در شهرک صنعتی سربیشه بر ضرورت حمایت از واحدهای تولیدی جهت رونق بیشتر تولید و اشتغال در شهرستان سربیشه تاکید کرد.


مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی ، در خصوص آیین افتتاح فاز نخست واحد تولید آجر های نسوز قلیایی در شهرک صنعتی سربیشه گفت: این مراسم  با حضور دکتر رسولیان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایران و همچنین مهندس ملانوری، استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: این خط تولید که با سرمایه گذاری بیش از ۱۷۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده، برای حدود ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم ایجاد شغل نموده است.

وی افزود: لازم میدانم ضمن تشکر از زحمات و اقدامات ارزشمند مدیرعامل و تیم جوان شرکت تهیه و تولید مواد نسوز سربیشه، از حضور ارزشمند معاون محترم وزیر صمت و همچنین استاندار محترم خراسان جنوبی و مدیران استانی نیز که دعوت بنده را پاسخ گفته و برای افتتاح طرح در شهرستان سربیشه حضور پیدا کردند، تقدیر و تشکر نمایم.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس بیان کرد: امیدوارم با استمرار این طرح ها و فعالیت های ارزشمند، شاهد رونق بیشتر تولید و اشتغال در شهرستان سربیشه باشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی