کد خبر : 11398

بابایی کارنامی خبر داد:

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، در بیان روند بررسی طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها، اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه از بررسی جزییات آن در کمیته حقوق و دستمزد این کمیسیون خبر داد.

علی بابایی کارنامی در تشریح جزییات روند بررسی طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها، اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: کلیات این طرح در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به زمان و نحوه بررسی جزییات طرح مذکور در کمیسیون متبوعش، ادامه داد: قرار بر این شده است که جزییات این طرح نیز در کمیته حقوق و دستمزد کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفته بعد از آن در دستورکار این کمیسیون قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تصریح کرد: قطعا تصویب این طرح به ساماندهی وضعیت حقوق و دستمزد کارکنان زندان‌ها، دادگستری‌ها و سازمان نظام پزشکی منتهی خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اهمیت تصویب طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها، اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه، یادآور شد: هم‌اکنون این افراد، حقوق پایینی را دریافت می‌کنند و نمی‌توانند شغل دومی هم بیرون از دستگاه قضایی داشته باشند و این در حالی است که اگر قرار است مبارزه با فساد را در قوه قضاییه دنبال کنیم نباید کادر اداری این بخش در تامین هزینه هاى زندگی خود با مشکل مواجه باشند، بنابراین این کمیسیون روند تبدیل این طرح به قانون را به طور جدی پیگیری خواهد کرد./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی