کد خبر : 11380

حسینی:

رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس در مراسم بزرگداشت ایام رحلت امام خمینی (ره) گفت: سلوک در راه امام (ره) یک تکلیف و وظیفه انقلابی است.

 سید کریم حسینی نماینده مردم اهواز، باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس و رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان  با حضور در مراسم بزرگداشت ایام رحلت امام خمینی (ره) در مسجد جامع شهر ویس یاد و نام امام راحل را گرامی داشت.

وی در این مراسم گفت: سلوک در راه امام همچنان یک تکلیف و وظیفه‌ی انقلابی است و همه ما باید مبارزه بی‌امان با استکبار و ظلم جهانی و توجه به مستضعفین و مظلومین را قاطعانه دنبال کنیم و پاسدار اصول مکتب انسان‌ساز و کرامت بخش امام باشیم.

حسینی خاطرنشان کرد: آینده روشن انقلاب اسلامی یعنی حاکمیت کامل دین، ارتقاء عیار دین‌داری و معنویت و همچنین تحقق عدالت اجتماعی و رفاه که با پیروی از راه امام محقق خواهد شد و ملت ایران و امت اسلامی را در مسیر عزت و سربلندی قرار خواهد داد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم را تضمین پیشرفت کشور دانست و اظهار داشت: انتخابات یکی از دستاوردهای مهم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است که همواره مورد تاکید امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بوده است.

در پایان این مراسم نماینده اهواز، باوی، حمیدیه و کارون پیگیر و پاسخگوی درخواستها و مطالبات مردم بود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی