کد خبر : 11098

نوروزی در تشریح دستور کار کمیسیون قضایی مجلس خبر داد:

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از تصویب کلیات طرح اصلاح قانون مجازات اخلالگران اقتصادی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: جزئیات طرح برای بررسی بیشتر به کمیته مربوطه ارجاع شد.

حسن نوروزی، در تشریح دستور کار امروز (سه‌شنبه، 4 خرداد ماه) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، گفت: لایحه موافقت‌نامه جمهوری اسلامی ایران با جمهوری قزاقستان در زمینه معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی مورد بررسی قرار گرفت و  کلیات و جزئیات آن تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین لایحه معاضدت حقوقی متقابل در امور کیفری میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل بررسی و کلیات و جزئیات آن تصویب شد.

وی از بررسی طرح اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور در نشست امروز خبر داد و گفت: در حال حاضر دادگاه‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکیل شده با اذن مقام معظم رهبری شکل گرفته و این طرح به دنبال قانونی کردن این دادگاه‌ها است؛ این طرح در نشست امروز بررسی و کلیات آن تصویب و جزئیات آن برای بررسی بیشتر به کمیته مربوطه ارجاع شد.

نوروزی یادآور شد: مسئولانی از وزارتخانه های دادگستری و اطلاعات و همچنین کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس در این نشست امروز حضور داشتند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی