کد خبر : 10964

ویس کرمی:

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس در دیدار با رئیس سازمان جنگل‌ها مراتع و آبخیزداری گفت: مطالعه و اجرای طرح های آبخیزداری در بخش های تابع خرم‌آباد و چگنی انجام شود.

 

مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی   با اشاره به دیدار با دکتر منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها مراتع و آبخیزداری کشور گفت: این دیدار به منظور پیگیری مشکلات آبخیزداری حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی پس از برگزاری جلساتی با مدیران منابع طبیعی استان لرستان و مراجعات مردمی در مورد مشکلات آبخیزداری حوزه انتخابیه صورت گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ضمن تشکر از زحمات این سازمان در اجرای پروژه‌های قابل توجه در حیطه آبخیزداری استان لرستان، ادامه داد: مشکلات آبخیزداری حوزه انتخابیه به صورت مکتوب به ایشان تحویل داده شده و خواهان ایجاد عدالت در توزیع طرح های مزبور در نامه شدم.

وی افزود: مطالعه و اجرای طرح های آبخیزداری در بخش های تابع حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی از مطالبات مردم شریف منطقه بود که مورد موافقت رئیس سازمان جنگل‌ها مراتع و آبخیزداری کشور قرار گرفت.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس خاطرنشان کرد: در این جلسه دکتر منصور دستور مطالعه و اجرای طرح آبخیزداری در مناطق یاد شده را صادر نمود که امید است در آینده ای نزدیک موارد درخواست شده اجرایی شود.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی