کد خبر : 10423

نخعی عنوان کرد:

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس گفت: مشکل آب علی رغم تلاش های صورت گرفته در برخی از روستاها از جمله سلطان آباد، همچنان به عنوان جدی ترین مشکل کاملاً مشهود است.

مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی، در خصوص دیدار و گفتگو با شورا و دهیاری های روستاهای بیچند، چهار فرسخ، علی رئیس، سیاه خونیک، ساکرد و سلطان آباد بخش مرکزی شهرستان نهبندان گفت: به منظور دیدار با مردم ، در قالب دهگردشی، رصد مشکلات موجود و همچنین بررسی نتایج حاصل از پیگیری مشکلات و دغدغه های قبلی مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا در این روستاها حضور بهم رساندیم.

وی افزود: مشکل آب علی رغم تلاش های صورت گرفته در برخی از روستاها از جمله سلطان آباد، همچنان به عنوان جدی ترین مشکل کاملاً مشهود بود که ضمن تماس با آقای مهندس امامی مدیرعامل آب و فاضلاب استان بر تهیه طرح جامع و اقدامات سریع برای رفع مشکل آب تاکید شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: خوشبختانه با پیگیری های قبلی و تلاش اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، مشکل اینترنت بسیاری از روستاهای آن منطقه حل شده بود با این حال ضمن تماس با آقای مهندس بهی مدیر کل محترم، بر تلاش بیشتر برای حل کامل مشکلات تلفن همراه و اینترنت از جمله در روستاهای سیاه خونیک، ساکرد و بیچند تاکید شد.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس خاطرنشان کرد: مشکلات دیگری از جمله لایروبی قنوات، اجرای طرح هادی، اصلاح شبکه های انتقال آب و غیره نیز مشهود بود که امیدوارم با پیگیری‌های بعدی و همکاری و مساعدت مسئولین محترم اجرایی به‌خصوص فرمانداری، ادارات کل مربوطه و عنایت نهادهای حمایتی به خصوص بنیاد برکت که منشاء خدمات بسیار ارزشمندی طی سال‌های اخیر در شهرستان بوده است، شاهد هر چه زودتر مرتفع شدن آنها باشیم./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی