کد خبر : 10386

ابراهیمی مطرح کرد:

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس در بازدید از روستای گاوکش شهرستان دلفان گفت: مشکل آب شرب و بحث آنتن دهی، از مهمترین مشکلات روستاهای این شهرستان می باشد.

 

 

یحیی ابراهیمی؛ نماینده مردم سلسله و دلفان و رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی؛ با اشاره به بازدید از روستای گاوکش شهرستان دلفان گفت: پیرو مطالبات مردمی ساکنین روستای گاوکش با همراهی مدیر آب و فاضلاب استان، مدیر مخابرات استان، مدیر جهادکشاورزی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جهت رفع مشکلات روستا از جمله بحث قطعی آب شرب، آنتن دهی تلفن همراه، بررسی مشکلات کشاورزان و پیگیری تکمیل درمانگاه و احداث پایگاه اورژانس روستای گاوکش بازدید صورت گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ضمن ارج نهادن به مطالبات مردمی ادامه داد: به لطف خدا در راستای حل مشکلات روستای گاوکش رایزنی های لازم صورت گرفته است که انشاءالله بزودی مشکل آب شرب و بحث آنتن دهی، احداث پایگاه اورژانس و تکمیل درمانگاه بهداشتی روستای گاوکش مرتفع خواهد شد.

وی افزود:در ادامه این دیدار بصورت دهگردشی با تعدادی از اهالی چهره به چهره دیدار نموده و به بسیاری از مطالبات مردمی رسیدگی شد که امید است مشکلات مردم در این روستا در اسرع وقت برطرف شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
  • نایب رئیس اتحادیه طلا و…

    نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید با توجه به تقاضای ایجاد شده در بازار، قیمت سکه امروز به ۹ میلیون و ۸۵۰…

اجتماعی