کد خبر : 10276

متاسفانه در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با خبر شدیم تعدادی از واکسن‌های کووید-۱۹ که به منطقه ۶، جهت تزریق به پاکبانان خدمات شهری اختصاص یافته بود، بعد از تزریق به این عزیزان، مازاد واکسن‌ها به سایر پرسنل شهرداری و تعداد انگشت شماری از آن‌ها به افرادی خارج از منطقه ۶ تزریق گردیده است.

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ »

إِنَّ اللّهَ یَأْمُرُکُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا وَإِذَا حَکَمْتُم بَیْنَ النَّاسِ أَن تَحْکُمُواْ بِالْعَدْلِ إِنَّ اللّهَ نِعِمَّا یَعِظُکُم بِهِ إِنَّ اللّهَ کَانَ سَمِیعًا بَصِیرًا

خداوند به شما فرمان می‌دهد که امانتها را به صاحبانش بدهید! و هنگامی که میان مردم داوری می‌کنید، به عدالت داوری کنید! خداوند، اندرزهای خوبی به شما می‌دهد! خداوند، شنوا و بیناست.

دل نوشته جمعی از خانواده شهداء منطقه ۶

متاسفانه در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با خبر شدیم تعدادی از واکسن های کووید-۱۹ که به منطقه ۶ ، جهت تزریق به پاکبانان خدمات شهری اختصاص یافته بود ، بعد از تزریق به این عزیزان ، مازاد واکسن ها به سایر پرسنل شهرداری و تعداد انگشت شماری از آنها به افرادی خارج از منطقه ۶ تزریق گردیده است.

موضوع مذکور منجر به عزل معاونت محترم خدمات شهری و معاون ایشان شده است ، در صورتیکه عمدی برای انجام این کار از طرف این دو عزیز خدمتگذار وجود نداشته است و این مسئله به طور سهوی و به دلیل سهل انگاری در بازنگری لیست ها صورت گرفته .

 در این که سوء مدیریت شکل گرفته هیچگونه جای اغماض و یا دفاع وجود ندارد .

معاونت خدمات شهری منطقه (جناب آقای مهندس علی بخشی) و همچنین رییس خدمات شهری (جناب آقای مهندس چراغی) الحق والانصاف پرونده بسیار شفاف و قابل دفاعی دارند و سالیان سال به نحو احسن وظایف خودشان را نسبت به اهالی شریف منطقه ۶ انجام داده‌اند.

 و لذا بر خود وظیفه دانستیم که از خدمات ارزنده این عزیزان در طول بیش از دو دهه سابقه خدمتی خودشان به دفاع برخیزیم.

لازم به ذکر است هیچکدام از این بزرگواران زحمت کش نه به خودشان و نه به نزدیکان خود واکسن تزریق نکرده‌اند و بحمدالله جای شکر آن باقی است که اتفاق غیر قابل جبرانی رخ نداده که برای آن بازگشتی وجود نداشته باشد.

همه ما آگاه هستیم که انشالله از طریق وزارت بهداشت و همچنین دیگر ارگانهایی که در راستا تولید و واردات واکسن کووید-۱۹ تلاش میکنند ، همه مردم کشور ایران در روزهای آتی از این واکسن برخوردار خواهند شد.

در چند سال اخیر شاهد بی عدالتی و تصمیم گیری های عجولانه از سوی مسئولین بلند مرتبه در مورد زیر دستان خودشان هستیم .

ای کاش مسئولین نظارتی منطقه ۶ قبل از وقوع اشتباه ، برای جلوگیری از هرگونه مشکل ، بر لیست های ارائه شده نظارت کیفی را اعمال مینمودند .

گویا منطقه ۶ شهرداری تهران هم از این موضوع مستثنا نبوده و اگر هم قرار بر تصمیم عزل و برکناری بود ، افراد ارجح‌تری از این دوستان وجود دارند که باید جوابگوی مسئله پیش آمده باشند.

ما جمعی از خانواده های معظم شهداء منطقه ۶ نسبت به این تصمیم گیری و بی عدالتی که برای رفع ضعف های مدیریتی است ، معترض هستیم و به تصمیم گیران یادآور میشویم طبق (آیه ۵۸ سوره نساء)باید توجه بیشتری نسبت به رعایت عدالت در قضاوت و تصمیم گیری خود میکردند.

از خداوند متعال تقاضا داریم به حق این ماه پر فضیلت به همه ما توفیق دانش و اخلاق قرآنی ، عدالت و قضاوت امیرالمومنین علی (ع) را اعطا فرماید.

با احترام

خانواده شهیدان جواد سپهری و جمعی از خانواده های شهداء منطقه ۶

رابط هیئت رئیسه منطقه ۶

محمدعلی جوادسپهری

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی