کد خبر : 10206

نیکزاد در تشریح نشست پیگیری مشکلات رانندگان تاکسی پایتخت:

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ۷ هزار راننده تاکسی تهران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار ندارند که مقرر شد اسامی آنها مشخص و جایگزین افرادی که در حال حاضر راننده تاکسی نیستند اما در قالب این شغل تحت پوشش بیمه قرار دارند، شوند.

علی نیک زادثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ، در تشریح نشست امروز( سه شنبه 7 اردیبهشت ماه) خود در زمینه پیگیری مشکلات بیمه رانندگان تاکسی استان تهران، گفت: رانندگان تاکسی خصوصا در استان تهران با توجه به شیوع ویروس کرونا با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده‌اند و تعداد زیادی از این افراد پس از مبتلا شدن به بیماری کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

این نماینده مردم در مجلس شورای با تاکید بر اینکه حدود 7 هزار نفر از رانندگان تاکسی تهران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی نیستند، عنوان کرد: 7 هزار راننده تاکسی تهران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار ندارند که در نشست امروز مقرر شد اسامی آنها مشخص و جایگزین افرادی که در حال حاضر راننده تاکسی نیستند اما در قالب این شغل بیمه شده‌اند، شوند.

نماینده مردم اردبیل و نمین و نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در حال حاضر سازمان تامین اجتماعی 110 هزار راننده تاکسی تهران را تحت پوشش بیمه ای قرار داده است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
  • نایب رئیس اتحادیه طلا و…

    نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید با توجه به تقاضای ایجاد شده در بازار، قیمت سکه امروز به ۹ میلیون و ۸۵۰…

اجتماعی