کد خبر : 10037

در پی انتشار برخی مطالب مبنی بر استیضاح وزیر بهداشت، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب این شایعات تاکید کرد که هیچ طرح استیضاحی برای وزیر بهداشت در هیات رئیسه اعلام وصول نشده است.


 

علی کریمی فیروزجائی  با اشاره به برخی شایعات مبنی بر این که طرح استیضاح سعید نمکی وزیر بهداشت تحویل هیات رئیسه شده است، گفت: این ادعاها صحت ندارد و چنین طرحی توسط هیئت رئیسه اعلام وصول نشده است.

وی همچنین با بیان اینکه برخی نمایندگان در پی استیضاح وزیر بهداشت هستند تاکید کرد: با این حال طرحی برای استیضاح در هئیت رئیسه اعلام وصول نشده ضمن اینکه  برای برخی دیگر از وزرا نیز طرح های استیضاح قبلا مطرح شده اما به دلیل شرایط کشور و ماه های پایانی دولت دوازدهم، تلاش مجلس این است که به دور از حواشی، وظایف خود برای کاهش مشکلات مردم و وادار کردن دولت به حل مشکلات را دنبال کند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مرجع رسمی خبرها مربوط به طرح های استیضاح وزرا، مجلس شورای اسلامی است و هر گونه خبر در این باره به صورت رسمی از سوی هیات رئیسه مجلس اطلاع رسانی می شود. 

وی افزود: نباید اجازه داد برخی شایعات و فضاسازی ها در مسیر وزارت بهداشت برای مقابله با موج چهارم کرونا اختلال ایجاد کند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
  • نایب رئیس اتحادیه طلا و…

    نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید با توجه به تقاضای ایجاد شده در بازار، قیمت سکه امروز به ۹ میلیون و ۸۵۰…

اجتماعی